IHI Table1: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 10: Line 10:
| ''SANS<sup>[7]</sup>''
| ''SANS<sup>[7]</sup>''
| ''IEEE<sup>[6]</sup>''
| ''IEEE<sup>[6]</sup>''
| ''Yes or No''
| ''(Yes or No)''
|-
|-
| System startup
| System startup
Line 69: Line 69:
|-  style="font-weight: bold; background-color: #EEEEEE"
|-  style="font-weight: bold; background-color: #EEEEEE"
| Delete data
| Delete data
| X
| X
| X
|
| Y
|-  style="font-weight: bold; background-color: #EEEEEE"
| View data
| X
| X
| X
| X
Line 134: Line 141:
|  
|  
| X
| X
|
|  
|  
|  
|