ICST.Table 1: Difference between revisions
Programsam (talk | contribs) No edit summary |
Programsam (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 23: | Line 23: | ||
| 14.2% | | 14.2% | ||
| 8.42% | | 8.42% | ||
|- | |- | ||
|colspan="3"| '''Hypotheses about files''' | |||
|- | |||
| | |||
|} | |} | ||